ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 25 Οκτωβρίου 2021 Γράφτηκε από τον/την Super User
Την Τετάρτη 27 Οκτωβρίου θα λάβει χώρα  εορταστικό αφιέρωμα διάρκειας 1 ώρας , από τις 8:30 π.μ. έως 9:30 π.μ, το οποίο θα πραγματοποιηθεί εντός των αιθουσών διδασκαλίας, ξεχωριστά για κάθε τμήμα.
Παρακαλούμε για την έγκαιρη αποχώρηση των μαθητών από το σχολείο.
Ο σημαιοφόρος και οι παραστάτες θα προσέλθουν την ΠΕΜΠΤΗ, 28-10-2021 και ώρα 9:45 π.μ. στον Ιερό Ναό της Μεταμορφώσεως του Σωτήρος Γλυκών Νερών.
Οι υπόλοιποι μαθητές των Ε΄και ΣΤ΄ τάξεων, θα προσέλθουν στις 10:40 π.μ. στον χώρο της Κεντρικής Πλατείας των Γλυκών Νερών (εφαπτόμενη οδός της πλατείας), όπου θα διεξαχθεί η Παρέλαση.
Παρακαλούμε για την έγκαιρη προσέλευση των μαθητών.
Οι παρελαύνοντας μαθητές δεν θα φορούν μάσκα, τηρουμένων των αποστάσεων ασφαλείας.